loader image

O szkole English City

szkoła języka angielskiego

Doświadczenie w nauce języków obcych
od 2011 roku

Szkoła Języków Obcych English City opiera się na wieloletnim doświadczeniu swoich nauczycieli oraz na nowoczesnych podręcznikach z programem nauczania dostosowanym do indywidualnych potrzeb słuchaczy.

Nasze zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny przez lektorów, dla których metodyka nauczania języków obcych jest rzeczą najważniejszą. Miła atmosfera podczas naszych zajęć oraz przyjazne słuchaczowi otoczenie wspiera naukę i również należy do naszych priorytetów.

Nasze kursy językowe przeznaczone są dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych i odbywają się w małych grupach do 8 osób, co znacznie zwiększa komfort nauki. W ramach zajęć prowadzonych przez szkołę językową English City dla dzieci, mogą one aktywnie uczestniczyć w kursach opracowanych specjalnie do ich możliwości.

Nasza edukacja językowa dzieci jest ściśle związana z zabawą oraz zadaniami, w których dziecko rozwija swoją kreatywność. Program nauczania Go for It! daje dziecku możliwość tworzenia wraz z nauczycielem wyjątkowych zajęć, podczas których nauczyciel wykorzystuje spontaniczne reakcje i pomysły swoich uczniów, pamiętając oczywiście, że to on jest głównym dowodzącym uczestnikiem tych zajęć. Taka metoda ma zdecydowany wpływ na przyswajanie języka obcego w naturalny i bezstresowy sposób.

Kursy organizowane przez szkołę English City częściowo opierają się na metodzie nauczania opracowanej przez Colina Rose’a, która to metoda stara się uaktywnić podczas nauki dwie półkule mózgowe. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu dotyku, wzroku, smaku, węchu, co ułatwia zapamiętywanie słownictwa, czy też struktur gramatycznych.

Zapisy całoroczne

Nauka języka angielskiego w małych grupach. Wszystkie kategoie.

SZCZEGÓŁY→

Nauczyciele

Monika Michniewicz

Nauczycziel języka angielskiego

Jestem doświadczoną lektorką języka angielskiego, która swoją przygodę z tym językiem rozpoczęła na wydziale filologii angielskiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po uzyskaniu dyplomu ze specjalności literatura brytyjska, oprócz pasji do czytania opasłych dzieł, zaraziłam się miłością do nauczania języka angielskiego . Uczę nieprzerwanie od 2001 roku dużych i małych , dorosłych i dzieci, pracujących zawodowo oraz wypoczywających na emeryturze. Dzięki mojej życiowej przygodzie z językiem angielskim miałam i wciąż mam niekwestionowaną przyjemność spotykania ciekawych i barwnych ludzi, którzy dają mi szansę oraz możliwość dzielenia się ze mną swoimi historiami, oczywiście w języku angielskim! Dziękuję za to swoim byłym, obecnym oraz przyszłym słuchaczom! Mam ogromną nadzieję, że zawsze będę mogła pomagać w nauce tego języka i może właśnie czekam na Ciebie? Zapraszam do współpracy!

English City

Referencje

Szkoła językowa English City
Szkoła językowa English City
Szkoła językowa English City

“…polecamy Szkołę Językową English City… “

Ewa Machowska-Góna
Dyrektor Centrum Handlowego
Artium Copernicus

Zarówno temetyka kursu, poziom merytoryczny zajęc jak i ich organizacja cehują się wysoką jakośćią i pozwalają na realizację załozonych celów szkoleniowo-edukacyjnych.

Maciej Michałowski

Dyrektor Nadzoru Korporacyjnego i Prawa, TZMO S.A.

English City, to szkoła językowa, która oranizacyjnie potrafi dostosować się do wymogów stawianych przez Spółkę – w zakresie pory prowadzenia kursu, ale również elastycznie dostosować się do koniecznych zmian terminów zajęć.

Maciej Kiełkowski

Dyrektor Biura Zarządu, Budlex S.A.